Uygulamalar
      Dolgu Uygulamaları
      Kimyasal Peeling
      PRP
      Lazer İle Yapılan Tedaviler
      Kılcal Damarlarda Lazer Tedavisi
      Akne (Sivilce)
      Lazerle Cilt Gençleştirme Ve Kırışıklık Tedavisi
      Lekeler Ve Lazerle Leke Tedavisi
      Karbon Peling
      Jilet İzi (Faça İzi) Tedavisi
      Lazerle Yara İzi Tedavisi
      Dövme Silme
      Lazerle Genital Beyazlatma
      Lazerle Çatlak Tedavisi
      Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi
      Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi
      Lazerle Siğil Tedavisi
      Lazerle Ksantalezma, Keratoz Ve Ben Tedavisi
      Lazer Epilasyon
      Botox
      Derma Roller
      Mezoterapi
Botox
BOTOX

Ameliyatsız estetik uygulamalarında en çok kullanılan yöntem Botox''tur. Botoks Clostridium Botulinum denen bakterilerden elde edilen bir toksindir. Bu bakteriler uzun yıllardır tıpta farklı dallarda kullanılmaktadır. Toksin eğer bir kasın içine verilirse o kası geçici olarak zafiyete uğratmaktadır. Yani kaslar geçici olarak eski gücünde kasılamamaktadır. Bundan yararlanarak da özellikle cilt kırışıklıklarında kullanım alanı bulmuştur. 

Botoks  uygulanırken local anestezik bir krem kullanılır ve ürün direk kırışık bölgelere uygulanır. İşlem kısa sürer. Yaklaşık 4 ile 6 ay etkisi sürer ve bu süreç içerisinde mimikler ve kaslar eskisi kadar aktif kullanılamayacağı için cilt daha ışıltılı görünmektedir. Yüzün üst bölgesinde yani kaş arasındaki dikine çizgiler, alındaki yatay çizgiler ve kazayağı kırışıklıklarında botoks  yaygın olarak kullanılmaktadır. Botoks etkisini uygulandıktan 3 gün sonra göstermektedir. 6 ayda bir duzenli botoks uygulanan kişide bazı mimiklerin eskisi kadar yoğun kullanılmaması nedeniyle botoks etkisi ortadan kaybolmuş olsa bile kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma olduğu gözlemlenmiştir.

Çok özel kas ve sinir hastalıkları olan kişilere botoks uygulaması genelde önerilmez. Botoks uygulaması bir hekim tarafından gerçekleştirilmelidir. Uygulanacak bölgenin anatomisini, kas yapısını ve deri yapısını daha doğru ve iyi bilmelerinden dolayı işlemin bir dermatolog ya da plastik cerrah tarafından gerçekleştirilmesi daha uygun olacaktır.

Botoksun bir diğer kullanım alanı ise aşırı terleme tedavisidir. Bazı insanlarda özellikle koltukaltında oluşan terlemelerde veya el içerisinde ve ayak tabanında oluşan terlemelerde botoks ile tedavi edilebilir.Top of Form 1 Yaklaşık 4-6 ay terleme olmayan dönem yaşanır.