Uygulamalar
      Dolgu Uygulamaları
      Kimyasal Peeling
      PRP
      Lazer İle Yapılan Tedaviler
      Kılcal Damarlarda Lazer Tedavisi
      Akne (Sivilce)
      Lazerle Cilt Gençleştirme Ve Kırışıklık Tedavisi
      Lekeler Ve Lazerle Leke Tedavisi
      Karbon Peling
      Jilet İzi (Faça İzi) Tedavisi
      Lazerle Yara İzi Tedavisi
      Dövme Silme
      Lazerle Genital Beyazlatma
      Lazerle Çatlak Tedavisi
      Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi
      Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi
      Lazerle Siğil Tedavisi
      Lazerle Ksantalezma, Keratoz Ve Ben Tedavisi
      Lazer Epilasyon
      Botox
      Derma Roller
      Mezoterapi
Mezoterapi

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi farklı amaçlara yönelik hazırlanmış özel ilaç karışımlarının derinin orta tabakasına, özel iğne uçları kullanılarak uygulanan özel bir enjeksiyon yöntemidir. Mezoterapi cildi yenilemek, nemlendirmek ve canlandırmak için yüz, boyun, göz çevresi ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Saç dökülmelerinde saçları canlandırmak amacıyla saçlı deriye uygulanabilir. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kollar, karın ve bacak bölgelerine uygulanabilir. Mezoterapide kullanılan ürünler hyaluronik asit, vitaminler, proteinler ve minerallerdir. Mezoterapi yöntemi cildin elastikiyetini sağlayan liflerin yenilenmesi, cilt altındaki dolaşımın düzenlenmesi ve ciltaltındaki yağ dokusunun azalmasına yol açarak etki eder. Mezoterapi işlemi belirli aralıklar verilerek seanslar şeklinde yapılır. Uygulama sırasında ağrı olabileceği için yerel anestezik kremler kullanılabilir. Tedaviden iyi sonuç almak için seansların düzenli yapılması gereklidir.


Saç Mezoterapisi

Saçların fizyolojik yapısında olan incelme ve zayıf düşme durumlarında saç diplerine uygulanan yöntemdir. Saçın güçlenmesini ve gelen saçların kaliteli ve kalıcı olmasını sağlar. Saç köklerinin sağlıklı, daha canlı ve parlak saç telleri üretmesi için aktif hale getirilmesini sağlar. Yan etki riskinin neredeyse olmaması, bu yöntemin en büyük avantajıdır. Saç köklerini besleyen vitamin, mineral, özel yapı taşı proteinleri ve antioksidanlar içerir. Uygulandığı ilk seanstan itibaren saç dökülmesini durdurması amacıyla kişiye özel paket programlar belirlenir. Mevsimsel strese bağlı, gebelik sonrası ya da metabolik nedenlerle saçlarında aşırı dökülme yaşayan kişilerde, cansız ve mat saçlı deriye uygulama yapılabilir.


Yüz Mezoterapisi

Ciltteki yaşlanma belirtileri olan kırışıklık, cansızlık ve leke oluşan bölgelerin tedavisi hedeflenir. Kullanılan ilaçlar; vitamin, mineral ve DNA sentezleyen aktif maddelerden oluşur. Cilt metebolizmasına ilave edilerek hücre yenilenmesi ve collojen sentezi aktif hale getirilir. Böylece uygulama yapılan bölge daha canlı, parlak ve kırışıklardan arınmış hale gelir.


Mezoterapi uygulanan bölgeler;

Ergenlik Sivilceleri İzleri

Vücutta Oluşan Çatlaklar

Yara ve Scar İzleri

Saç Dökülmeleri